Hraj online
Menu

Benefit karta – vstupenka do světa zábavy

Zaregistruj se a užij si svůj bonus!

Zažij to vzrušení, když padá jedna výhra za druhou! Vychutnej si pocit vítězství a zažij atmosféru, která je pro casino typická. Stačí ti k tomu jediné! Mít naši Benefit kartu. Jak a kde ji získáš? Čti dál a dozvíš se to.

Založ si svůj účet přes online formulář a ihned po dokončení ti na konto přistane 100,- jako vstupní bonus!
Přímo tady vyplň všechny potřebné informace a klikni na zelené políčko REGISTROVAT
Tímto je tvoje konto aktivní, ale registrace ještě není kompletní. Po vyplnění tohoto formuláře je totiž platné jenom 30 dnů. Aby si nebyl nijak časově omezen, je nezbytné doplnit údaje, které jsou ze zákona stanoveny jako povinné pro zřízení trvalého konta.
Všichni klienti České spořitelny a Air bank, kteří používají internetové bankovnictví, můžou tyto údaje jednoduše doplnit a ověřit online. Ihned po ti na konto přistane dalších 200,- a zábava může začít!
Ostatní svou registraci můžou dokončit na jedné z našich provozoven, kde ve spolupráci s obsluhou ověří potřebné údaje a vzápětí obdrží na konto svých 200,- 
Svou nejbližší provozovnu najdeš zde 
V tuto chvíli ti nic nebrání roztočit to na kterékoliv naší provozovně a užívat si veškeré výhody, které sebou Benefit club přináší!
Pokud se ale chceš bavit i z pohodlí domova a zkusit štěstí v online casinu, nebo si vsadit na svého favorita v některém sportovním utkání, tak je nezbytné ověřit svůj bankovní účet.
Za tento další krok ti opět na konto připíšeme 200,- do hry!
Ověřit ho můžeš posláním minimální částky 10 Kč ze svého bankovního účtu nebo oskenuj výpis ze svého účtu a nahraj do sekce správa platebních metod.
Tímto máš všechno za sebou a už na tebe čekají jen neskutečné výhry a milionové odměny v našem Benefit clubu.
Při jakýchkoliv komplikacích neváhej kontaktovat naše call centrum na telefonním čísle 800 888 100

Těšíme se na tebe,

TÝM SYNOTtip