Hraj online
Menu

CASINO MIMOŇ: Přijď si setřít svůj speciální los a těš se na výhru!

Husova 109, Mimoň I

U nás žádné nevýherní losy neexistují!

Máme tady další akci a buďte si jistí, že si ji okamžitě oblíbíte! Neskutečné výhry a zároveň zábava na vás čeká v jednom z našich kasin a to konkrétně v Mimoni. 
Přijď si i ty pro svou odměnu a zjisti, jak akce funguje!

Od 1. července až do 31. srpna můžeš bojovat o ceny, které jsou ukryté za stíracím políčkem našeho soutěžního losu.
Pravidla akce jsou velmi jednoduchá! Čti a všechno se dozvíš.

Přijď do kasina v Mimoni a řekni obsluze, že se chceš zapojit do “Stíracího šílenství”. Obsluha ti okamžitě vydá hrací kartu a rovnou na ni zaškrtne tvou první návštěvu. Tím je veškerá administrativa za námi.

Počítá se ti vždy jedna návštěva za den a to znamená, že už po 8 dnech od svého zapojení se do soutěže získáváš svou první odměnu! Jak vysoká bude? To záleží na tom, jak velké štěstí budeš mít! Jistotou ale je, že úplně všechny losy jsou výherní!
WOW! Výhru máš v kapse! Teď los předáš obsluze a nadiktuješ jí číslo své benefit karty. Pokud půjde všechno tak, jak má, tak by si na druhý den mohl mít své body na kontě.
Další krok je takový, že si od obsluhy vyžádáš novou kartičku a celý proces se bude opakovat. Každý den jedna návštěva, jedno razítko, 8 dnů a další výhra. A znovu a znovu a znovu.
Ale teď pozor! Po vyplnění své 5. kartičky, kterou od obsluhy dostaneš, máš právo vybrat si jeden z prémiových losů! Ty už za svým stíracím políčkem skrývají pěkně vysoké výhry! Ty nejvyšší jsou až 5000 BB! Bude tvůj?

Celé kouzlo je v tom, že pro výhru nemusíš udělat nic víc, než jen přijít! Čím vícekrát přijdeš, tím více stihneš za dva měsíce vyplnit kartiček a získat výher ze stíracích losů!

Všemu rozumíte? Super! tak šup do kasina SYNOTtip v Mimoni!

Těšíme se na tebe,
Tým SYNOTtip