Hraj online
Menu

CELÁ ČR: TÝDEN PLNÝ ODMĚN!

BONUSY, BONUSY, BONUSY …

Po dlouhé době máme otevřeno a chceme vám samozřejmě nabídnout co nejvíc.
Proto se připravte, od pondělí začíná týden nabitý samými bonusy! 

Na všech našich provozovnách se od příštího týdne můžeš těšit na bonusovou jízdu!
Jednoduchá pravidla, bonus během chvilku na kontě.

Stačí splnit jedinou podmínku a během jednoho týdne si u nás přijdeš na pěknou odměnu!

PONDĚLÍ 7. 6.       BONUS 200,-
STŘEDA 9. 6.        BONUS 100,-
PÁTEK 11. 6.        BONUS 200,-
NEDĚLE 13. 6.     BONUS 100,-

Probetuj v tyto dny na jakémkoliv zařízení VLT SYNOT minimálně stejnou částku jako je odměna toho dne a bonus je tvůj! 

Nerozumíš tak úplně pojmu probetovat? Je to to stejné jako protočit nebo prosázet. Absolutně nezáleží, kolik jsi do hry vložil, nebo za jakou částku hraješ, jde jen o to, aby se ti 200 Kč ve hře otočilo.
V praxi to může vypadat takhle – vložíš do VLT zařízení SYNOT 100 Kč, zvolíš si výši sázky třeba 50 Kč, zmáčkneš start a v té chvíli máš protočených 50 Kč. Zmáčkneš start znovu a přijde ti výhra 200 Kč. Pro tebe to znamená, že jsi zatím probetoval 100 Kč a zůstatek na kontě je 200 Kč. Zmáčkneš start znovu – v tu chvíli už máš probetováno 150 Kč, přijde ti další výhra, ty znovu mačkáš start a to je ten okamžik, kdy jsi splnil podmínku probetovaných 200 Kč.
Kdyby jsi zvolil jinou variantu a hrál třeba za 20 Kč, musíš start zmáčnout celkem 10x – bez ohledu na to, kolik výher ti přišlo, nebo kolik jsi do hry na začátku vložil.

Aby jsi svůj bonus na kartě našel, musíš po splnění podmínky kartu ze stroje vytáhnout, tím ukončíš hru a odměna se ti na konto automaticky přičte.
Někdy to může trvat déle, než by jsi čekal – buď prosím trpělivý, tvou odměnu ti nikdo nevezme a určitě se jí do několika hodin dočkáš!

Pokud by ti nebylo cokoliv jasné, nebo tě napadá něco, co jsme v tomto článku neřekli, tak se neváhej zeptat našich obsluh ve svém casinu, které ti rády na všechno odpoví, nebo nám napiš na našem Facebooku.

Těšíme se na tebe,
tým SYNOTtip