Hraj online
Menu

NA ÚZEMÍ CELÉ ČR: Bonusy už se k tobě hrnou!

Akce, která v žádném našem casinu ještě nebyla

Další jízda plná odměn je tady a my věříme, že i tahle se ti bude líbit minimálně tak, jako ty ostatní! 
Dva měsíce, ve kterých tě čeká téměř deset bonusových dnů, díky kterým to můžeš rozjet bez rizika a nahrát pořádný balík! K tomu všemu jednoduchá pravidla a ještě jednodušší průběh!

Před každým bonusovým dnem se na obrazovkách VLT a taky na facebookovém profilu SYNOT TIPU zobrazí informace o tom, že následující den, tě v provozovnách SYNOT TIP, čeká bonusová jízda!

A to znamená jediné – každému, kdo v ten den přijde a odehraje svou první stovku, připíšeme druhý den na konto dalších sto Benefit bodů, za které to může roztočit ještě jednou!

Akce poběží od 13. ledna až do 29. února, takže šancí urvat bonus budeš mít víc, než dost! Stačí jen sledovat monitory našich strojů a nebo náš facebookový profil.

Tuhle akci najdeš na všech provozovnách SYNOTtip po celé České Republice! Přesné adresy všech casín zjistíš přímo v tomto odkazu 

Pro pořádek si ještě jednou zopakujeme pravidla – Přijď v bonusový den do kteréhokoliv casina SYNOTtip, zahraj si jakoukoliv hru na IVT (synottip stroje) a v okamžik, kdy probetuješ prvních sto korun (Kč ne Benefit bodů), tak získáváš nárok na svůj bonus 100 Benefit bodů, které se na tvém kontě objeví už na druhý den!
Není ti jasný pojem probetuješ? Nehledej v tom nic těžkého! BET = SÁZKA
Když například hraješ za 10 Kč, tak odměnu dostaneš ve chvíli desátého zmáčknutí startu, bez ohledu na to, jaký byl tvůj vklad, nebo jaká výhra ti v průběhu těchto deseti otoček přišla.

Nezapomeň, že začínáme už v pondělí 13. 1., tak si to nenech ujít!

 

Těšíme se na tebe,
Tým SYNOT tip