Hraj online
Menu

NOVINKA: Už známe vítěze dlouhého boje o dovolenou v Las Vegas!

Po dvou měsících jsme u konce!

Dva měsíce plné napětí a vzrušení! Období, kdy se pořadí možných výherců měnilo z minuty na minutu. Dva měsíce po kterých u SYNOT TIPU vzešlo 126 výherců! 

“Známe vítěze soutěže o zájezd do LV a sta tisíce BB! Ty patříš mezi ně! Gratulujeme! Odměna je tvá a čeká na tebe ve tvém casinu!” Tak přesně tuto sms zprávu si na obrazovkách svých mobilních telefonů přečetli ti nejlepší a nejvěrnější z vás, kteří po celou dobu soutěže bojovali, což se taky vyplatilo!
5000 Benefit bodů přistálo na kontech 25 hráčů napříč celou Českou Republikou, kterým se v soutěži dařilo nejlíp. Stejný počet hráčů, kteří se umístili na 2. příčce získal 4.000 BB, dále 3.000 BB, 2.000 BB a nakonec 1.000 BB. Celkem jsme tedy mezi vás rozdali 375.000 Benefit bodů! Jak s nimi naložíte, to už je čistě na vás.

Ale pozor! To nezajímavější se dozvíte teprve teď!
Hlavní cenu, kterou byl luxusní zájezd do toho nejživějšího města na světě – LAS VEGAS, jsem už předali a bylo to neskutečné!
Přečtěte si, jaké byly pocity výherce, když si od nás svou výhru přebíral.

K předání došlo v kasinu v Hodoníně, kde nám tento hráč ukázal, jak opravdová věrnost vypadá.

“První myšlenka byla, že je to haluz (smích 😀). Nemohl jsem tomu uvěřit. Ve Vegas jsem nikdy nebyl, ale v momentě, kdy jsem se to dozvěděl, začal jsem si hledat na internetu informace  – co zažít, co vidět, apod. Těším se tam! Chci se podívat do Grand Canyonu a projít si Las Vegas. Sebou vezmu nejlepšího kamaráda, takže to bude pánská jízda.
O této soutěži jsem se dozvěděl od obsluhy. Napadlo mě, že by bylo skvělé tuto výhru získat, ale příliš šancí jsem tomu nedával, bylo to opravdu velké překvapení.
Jsem u vás v kasinu spokojený. Líbí se mi akce, které pořádáte. Nemám výhrady a rád chodím za ochotným a milým personálem SYNOT TIPU,” odpovídal na naše otázky nadšený vítěz, který už za nedlouho odletí za dobrodružstvím do Las Vegas!

Buď věrný SYNOT TIPU a výhercem příští grand výhry můžeš být zrovna ty! Soutěže pořádáme každý měsíc. Každý měsíc rozdáváme miliony Benefit bodů, které si rozdělíte vy, zákazníci SYNOT TIPU.