Hraj online
Menu
HERNA SYNOT TIP DAMIS
Adresa: Palackého 1138/68, Nymburk
Otevírací doba: Po-Ne 12.00-24.00
Telefon: 608 372 092
APOLLO 1
Nabídka her od Apolla je velmi široká a uchvátí každého hráče svou propracovanou grafikou. Vývojáři těchto her si dali záležet jak na estetické stránce hry, tak na jejím zábavním charakteru i na herní logice. V nabídce Apollo 1 na vás čeká celkem 34 her, které vás zavedou do všech možných koutů vaší fantazie. Hra Slot Ghost ze strašidelného prostředí je velmi oblíbená pro své zvukové efekty a hlavně pro 243 výherních linií! Milovníky podmořského světa nesporně zaujme hra Ritch Fish, která vás stáhne až na dno oceánu plného bonusových symbolů.
BLACK & WHITE LINE
V tomto herním systému najdeš 20 originálních her, které tě okamžitě vtáhnou do děje. Díky skvělé grafice si hry naplno vychutnáš od začátku až do konce. Ponoř se s LOST CITY do hlubin tajemné a dávno ztracené Atlantidy a pokus se získat co nejvíce ze ztraceného pokladu. Jako skutečný ti bude připadat souboj s krvelačným vlkodlakem nebo upírem, kteří na tebe číhají v jedinečné hře REEL HORROR. Nezapomněli jsme ani na klasiky, takže o hry plné ovoce není nouze.
BLUE LINE
Je pro tebe ruleta to pravé, ale nemáš, kde by sis ji zahrál? V tom případě je pro tebe herní systém Blue line ta správná volba. jednou z 20 her, které v sobě skrývá je EURO ROULETTE. Ta ti zajistí stejně skvělý zážitek ze hry, jako by si seděl naproti krupiéra. Neonově zářící symboly, které sebou přináší výhry na deseti liniích, to je hra GLOWING SEVENS. Zkus své štěstí, roztoč válce a chytni 4 bonusy v řadě! Potom už jen stačí pohodlně se posadit a sledovat jak ve 40 volných otočkách rostou výhry.
GOLDEN LINE
20, do detailu propracovaných her, je pro tebe připravených v nabídce Golden line systému. Pokud jsi milovník fantasy, tak to rozhodně vyzkoušej hru FANTASTIC DRAGON, díky které se okamžitě ocitneš v souboji o magický prsten a kouzelný lektvar s mocným čarodějem a ohnivým drakem. Na své si ale přijdou i fanoušci klasických her, ZEN FRUITS, FRUIT BOX nebo TEMPLE QUEST jsou plné ovoce, barev a bonusových her, které tě nikdy nepřestanou bavit.
GREEN LINE
Prozkoumej tajemství, která v sobě ukrývá starověká egyptská hrobka a zažij dobrodružství při sbírání posvátných symbolů ve hře LUXOR TEMPLE II. Podaří se ti ulovit bonus a trefit ten správný sarkofág? Zbylých 19 her v Green line kompendiu si tě získá svou různorodostí a skvělým zpracováním. Hned po pár minutách si budeš ve hře BREAK THE BANK připadat, jako pravý lupič, který právě připravil banku úplně o všechno. Zmocni se zlatých cihel a pak už jen sleduj jak se tvá sázka v mžiku stonásobně rozroste.
MULTI LOTTO I, II, III
Multi Lotto od společnosti e-gaming sebou přináší tři různé herní systémy, každý složený z jiného herního mixu. V sérii I navštiv ve hře Yellow Dragon orientální Asii a z potemnělých uliček zkus posbírat co nejvíce bonusových symbolů. Série II sebou přináší několik originálních her, jako je třeba Farmer Jack. Farma, na kterou tě tato hra přenese, je plná zvířat a strojů, které ti přinesou ty nejvyšší výhry. Vyzkoušej si útěk z přísně střeženého vězení ve hře Great Escape ze série III, která je plná nebezpečných vrahů, kteří se chtějí z dostat ven. Hře nechybí symboly zdvojující výhru nebo bonusové otočky.
RED LINE
Sexy lovkyně, zuřivý medvěd nebo bonusová lesní chata, to jsou symboly, na které se můžeš těšit v propracované hře HUNTER´S FIRE. Objev v sobě lovce a jdi si pro svou kořist! Systém Red line je plný her, které vás okamžitě vtáhnou do děje. COCONUT CRAZE si vás dostane svou výraznou hudbou a hlavně neskutečnými 40 výherními liniemi. Záhadné symboly z kouzelnického prostředí jsou pro vás připraveny ve hře CRAZY WIZARD, kde stačí trefit na draka a volné otočky jsou tvoje!
MOD ELEKTRONIC RED
Ve VLT terminálu Red games plus se nachází druhá série dalších velmi úspěšných her. Obsahuje celkem 14 osvědčených a zajímavých moderních herních témat. Nejnovější hry nakreslené revoluční 3D technologií budou postupně nahrazovat 2D grafiku. Red games plus patří mezi základní herní prvky každé dobré herny nebo kasina. Hry jsou doplňovány tak, aby s našimi ostatními VLT tvořil pestrý a vyvážený celek.
MOD ELEKTONIC BLUE
Ve VLT terminálu Blue games plus se nachází první série velmi úspěšných her. Obsahuje celkem 16 osvědčených a zajímavých herních témat. Nejnovější hry postupně nahrazují starší a obehraná herní témata. Blue games plus by neměl chybět v žádné dobré herně nebo kasinu. Hry jsou doplňovány tak, aby s našimi ostatními tvořil pestrý celek.